Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří

2023/2024

Zobrazeno 1-30 ze 158
Okresní kolo biologické olympiády

Datum: 23. 4. 2024

V pondělí 22. 4. 2024 se v Chomutově uskutečnilo okresní kolo biologické olympiády, kde naši školu reprezentovali žáci primy Jasmína Šestáková a Václav Červený.

Výuka TV v bazénu

Datum: 22. 4. 2024

V pátek 19. dubna se studentky kvinty zúčastnily hodiny tělesné výchovy v bazénu v Kadani.

Soutěž v tanci

V úterý 16. dubna se na ZŠ Petlérská konala tradiční taneční soutěž, která přinesla radost a talent na taneční parket.

Exkurze Primy na městský úřad

Datum: 20. 4. 2024

Dne 19. 4. se třída Prima podívala v rámci exkurze na městský úřad a na městskou policii v Klášterci nad Ohří

Exkurze do ZOO Praha

Dne 15. 4. 2024 se vydaly třídy prima a sekunda na exkurzi do zoologické zahrady v Praze.

Datum: 18. 4. 2024

Studenti a studentky sexty, 2.G a 3.S měli v pondělí 18. dubna tu čest tvořit porotu souboje slamerů a zároveň se tak přesvědčit, že poezie rozhodně není nuda!

Návštěva botanické zahrady v Teplicích

Věděli jste, že banánovník je ve skutečnosti bylina? Bambus jako mučící nástroj v minulosti?

Historicko - geografická exkurze v Praze

V úterý 16. 4. se studenti septimy vydali do Prahy. Od metra, kolem Kongresového centra, došli k Národní kulturní památce
Vyšehrad.

3.G v České národní bance

Datum: 16. 4. 2024

Dne 10. dubna se třída 3.G vydala na exkurzi do České národní banky, kde navštívila výstavu Lidé a peníze.

Výměnný pobyt 15. 4. - 19. 4. 2024 ve Waldenburgu

Po čtyřměsíčním odloučení došlo ve druhém dubnovém týdnu k dalšímu setkání našich žáků se skupinou žáků z Evropského gymnázia ve Waldenburgu, kteří tentokrát byli našimi hostiteli. A nezklamali, týdenní program byl velmi nabitý!

OLYMPIJSKÝ ODZNAK 2024

V pátek 12. dubna se na našem atletickém stadionu konala prestižní soutěž "OLYMPIJSKÝ ODZNAK 2024", která přinesla velmi vzrušující okamžiky.

Soutěž ve finanční gramotnosti - Krajské kolo

Datum: 13. 4. 2024

aktualizováno 13. 4. 2024

Krajské kolo dějepisné olympiády

Dne 10.4. se 2 naši studenti vyššího gymnázia zúčastnili krajského kola dějepisné olympiády v Ústí nad Labem.

Juniorský maraton v Ústí nad Labem: Gymnázium v Klášterci nad Ohří získalo 4. místo

Datum: 10. 4. 2024

V úterý 9. dubna 2024 se v Ústí nad Labem konal juniorský maraton středních škol.

Jak se dělá divadlo – divadelní představení očima žáků

Sexta, 2.G a 3.S v divadle.

Praktická MZ studentů čtvrtého ročníku SOŠ

Pondělí 8. 4. 2024 bylo prvním dnem praktické maturitní zkoušky studentů čtvrtého ročníku SOŠ.

Biologická olympiáda

4 naši studenti vyššího gymnázia se zúčastnili krajského kola biologické olympiády v Teplicích.

Co nás čeká v dubnu?

Datum: 4. 4. 2024

výběr z nadcházejících událostí

Jaký byl březen na GSOŠ?

výběr z březnového dění na GSOŠ

Okresní kolo matematické olympiády

Dne 3. 4. se konalo v Chomutově okresní kolo matematické olympiády v kategoriích Z-6, Z-7 a Z-8.

3.S v ČNB v Praze

Datum: 3. 4. 2024

V úterý po Velikonocích vyrazila třída 3.S na exkurzi do České národní banky v Praze.

Matematický klokan 2024

Datum: 24. 3. 2024

I v letošním roce doskákal na naši školu Matematický klokan, soutěž, které se účastní více než 60 zemí celého světa.

Technologická olympiáda

V pátek 22. března se konal třetí ročník Technologické olympiády.

Krajské kolo zeměpisné olympiády

Krajského kola Zeměpisné olympiády se zúčastnil Vítek Kotvald, vítěz okresního kola (na fotce je s diplomem)
a Jakub Šebelík. Ten v Kadani obsadil "až" třetí místo a do krajského kola postupují vždy jen dva nejlepší.

Projektový den

Ve středu 27. března proběhl na naší škole projektový den, který byl ve znamení příprav na oslavy 30. výročí založení školy.

Žákyně 1.S v LDN Kadaň

Žákyně 1.S navštívily 26.3. LDN v kadaňské nemocnici.

Na republiku se jede!

Dne 26. 3. se skupinka výherkyň okresního kola olympiády v anglickém jazyce vydala do Ústí nad Labem, kde probíhalo kolo krajské.