#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

EduPage

EduPage

Přehled událostí

doprava

Spolupráce s Metropolitní univerzitou

MU

Kalendář

FACEBOOK

logo fb

Anketa

Líbí se vám naše škola?

Celkem hlasů:
346
Hlasování začalo:
17. 7. 2017
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Obsah

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

Typ: ostatní | GYM
V pátek 16.2.2018 dopoledne proběhlo na naší škole okresní kolo olympiády v anglickém jazyce pro žáky 2. stupně ZŠ a nižšího stupně gymnázií.
 ---------------------- kat. 1-A --------------------------  ---------------------- kat. 1-B --------------------------

 Kolárovská Marie
 Kučera Jaroslav
 Menhardová Kateřina

 Hanzlík Petr
 Trávníček Jan
 Klára Kučerová
 Pokorný Tomáš
 Tancošová Anna Klára
 Kallista Robert
 Michalková Anna
 Kobza Lukáš
 Richter Michal
 Vorel Michal
 Prokeš Vojtěch
 Jacob Telecky (N)
 Nekolová Nela
 Fojtík Daniel
 Kousek Jan

ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov
ZŠ R.Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň
Základní škola Kadaňská 2334, Chomutov
ZŠ Vejprty, Moskovská 723/2
ZŠ a MŠ Duhová cesta
ZŠ Budovatelů 1563, Jirkov
ZŠ Chomutovská, Kadaň
ZŠ Jirkov, ul. Studentská 1427, Jirkov
ZŠ Chomutov, Hornická 4387
ZŠ Krátká, Krátká 676, Klášterec n.O.
ZŠ Na Podlesí 1480, Kadaň
ZŠ a MŠ Perštejn, Hlavní 57
ZŠ Na Podlesí 1480, Kadaň
ZŠ Chomutov, Zahradní 5265
---
ZŠ Školní 1480, Chomutov
MG a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675
ZŠ Březenecká 4679, Chomutov

 Fait Sebastian
 Němeček Adam
 Johanovský Vít

 Langerová Anna
 Imrová Klára
 Buriánek Milan

Gymnázium Kadaň
Gymnázium Kadaň
GSOŠ Klášterec n.O.
Gymnázium Kadaň
GSOŠ Klášterec n.O.
GSOŠ Klášterec n.O.

       
 ---------------------- kat. 2-A --------------------------  ---------------------- kat. 2-B --------------------------

 Svobodová Tereza
 Jansta Matěj
 Fiala Roman

 Funtál Vít
 Novák Vít
 Jindřich Balón
 Řáha Filip
 Křapka Jan
 Do Viet Anh
 Krausová Natálie
 Osvald Václav
 Kolář David
 Knoblochová Zuzana
 Xinchi Jiang
 Šecová Michaela
 Zuzana Trubirohová
 Hürdlerová Anna
 Kaška Tomáš
 Sojková Karolína
 Kratochvílová Barbora

ZŠ Krátká, Krátká 676, Klášterec n.O.
ZŠ Jirkov, ul. Studentská 1427, Jirkov
ZŠ Březenecká 4679, Chomutov
ZŠ Ak. Heyrovského, Chomutov
MG a ZŠ Jirkov, Krušnohorská 1675
ZŠ Budovatelů 1563, Jirkov
ZŠ a MŠ Duhová cesta, Chomutov
ZŠ Na Příkopech 895, Chomutov
ZŠ Kadaň, Školní 1479
ZŠ Chomutov, Zahradní 5265
ZŠ Školní 1480, Chomutov
ZŠ Klášterec nad Ohří, Školní 519
ZŠ Chomutov, Hornická 4387
ZŠ Chomutovská, Kadaň
Základní škola Kadaňská 2334, Chomutov
ZŠ R.Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ Na Podlesí 1480, Kadaň
ZŠ a MŠ Strupčice
ZŠ Vejprty, Moskovská 723/2

 Janich Nico
 Holický Jan
 Novotná Anna

 Dobiáš Marek
 Voráčová Tereza
 Muňozová Gabriela
 Beníšek Ondřej
 Tanglmajer Aleš
 Kissová Tereza

Gymnázium Kadaň
GSOŠ Klášterec n.O.
Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000
Gymnázium Kadaň
Gymnázium Kadaň
Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000
GSOŠ Klášterec n.O.
Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000
GSOŠ Klášterec n.O.

 


Vytvořeno: 17. 2. 2018
Poslední aktualizace: 17. 2. 2018 22:18
Autor: admin a spolupracovníci