rozšířené vyhledávání ...

MU

12. ročník projektu Culture in a Slide

Typ: náš tip | GYM
Ve dnech 14. - 15. října se na naší škole konal již 12. ročník česko-holandského projektu Culture in a Slide.

V pondělí měli studenti možnost se při společenském večeru seznámit v kulturním domě, kde proběhlo několik tanečních a pěveckých vystoupení. Zábava se rozproudila poměrně záhy a všech 99 holandských i 75 českých studentů si seznamovací večer užilo.

V úterý dopoledne se skupinky studentů vydaly do různých částí města plnit úkoly na zadaná témata, např. Jídlo, Doprava, Umění. Čeští studenti zjišťovali informace od Holanďanů a naopak. Úkolem bylo vyhledat památky a místa týkající se daných témat a zároveň se zde vyfotit. Své poznatky a fotografie potom studenti prezentovali ve třídách.

Cíl projektu komunikovat v anglickém jazyce, dozvědět se zajímavosti z holandských reálií a seznámit se s novými lidmi byl vrchovatě naplněn. Good job, everyone!!! Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Vytvořeno: 14. 10. 2019
Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 16:39