#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

EduPage

EduPage

Přehled událostí

doprava

Spolupráce s Metropolitní univerzitou

MU

Kalendář

FACEBOOK

logo fb

Anketa

Líbí se vám naše škola?

Celkem hlasů:
345
Hlasování začalo:
17. 7. 2017
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Obsah

učitelé třídnictví aprobace konzult.hodiny
Abiadová Martina, Mgr.
abiadovam@gymkl.cz
3. S psychologie a odborné předměty na SOŠ úterý,  7:15 -  8:00
Bernardová Eliška, Mgr.
bernardovae@gymkl.cz
2. S český jazyk, německý jazyk středa,  7:15 - 8:00
Císařová Pavlína Mgr.
cisarovap@gymkl.cz
sekunda

anglický jazyk a konverzace, francouzský jazyk, dějepis

středa, 7:15 - 8:00
Cvrčková Liesbet, Mgr.
cvrckoval@gymkl.cz
----- český jazyk, německý jazyk
 
pondělí, 13:35 - 14:20
Eichlerová Dagmar, Ing.
eichlerovad@gymkl.cz
tercie biologie, ekologie pátek, 7:15 - 8:00
Fischer Jakub ----- externí pracovník, anglický jazyk po předch. domluvě
Foltýnová Šárka, Ing.
foltynovas@gymkl.cz
4. G anglický jazyk, chemie úterý, 7:15 - 8:00
Havránková Jitka, Mgr.
havrankovaj@gymkl.cz
3. G český jazyk, německý jazyk, základy společ. věd úterý, 13:35 - 14:20
Kalauzová Věra, Mgr.
kalauzovav@gymkl.cz
----- zástupce ředitele,
matematika, zeměpis
středa, 7:15 - 8:00
Klementová Irena, Mgr
klementovai@gymkl.cz
----- výchovný poradce,
český jazyk,  dějepis
pondělí, 12:30 -13:15
čtvrtek, 13:30 - 14:15
Kocábová Eva, Mgr.
kocabovae@gymkl.cz
kvarta český jazyk, základy spol. věd pondělí, 7:15 - 8:00
Kodytek David, Mgr.
kodytekd@gymkl.cz
----- dějepis, výtvarná výchova
 
čtvrtek, 7:15 - 8:00
Kolaříková Soňa, Ing.
kolarikovas@gymkl.cz
----- informatika
 
úterý, 7:15 - 8:00
Kouba Alexandr, Mgr.
koubaa@gymkl.cz
----- ICT koordinátor, webmaster,
matematika, fyzika
pondělí, 14:00 - 14:45
Koubová Miloslava, Mgr.
koubovam@gymkl.cz
----- anglický jazyk, výtvarná výchova
 
úterý, 7:15 - 8:00
KOVANDOVÁ Jaroslava, Ing.
kovandovaj@gymkl.cz
----- ředitelka,
biologie, chemie
po předch. domluvě
Kuchařová Valentina, Mgr.
kucharovav@gymkl.cz
----- tělesná výchova
 
úterý, 8:05 - 8:50
Marková Hana, Mgr.
markovah@gymkl.cz
----- Český jazyk, základy společenských věd,
 
pondělí, 13:35 - 14:20
Matějček Václav ----- externí pracovník, tělesná výchova po předch. domluvě
Pauknerová Petra, Mgr.
pauknerovap@gymkl.cz
----- anglický jazyk, zeměpis,
nyní na MD
- - -
Pešoutová Lenka, Ing.
pesoutoval@gymkl.cz
prima ekonomika a odborné předměty SOŠ - - -
Pollaková Jaroslava
jarka.pollakova@sezam.cz
----- asistent pedagoga
 
po předch. domluvě
Popelková Ivana, Mgr.
popelkovai@gymkl.cz
oktáva matematika, chemie pondělí, 13:45 - 14:30
Rauscherová Jana, Ing.
rauscherovaj@gymkl.cz
1. S matematika, ekonomika a odborné předměty SOŠ pátek, 7:15 - 8:00
Řízková Pavlína, Mgr.
rizkovap@gymkl.cz
----- biologie, tělesná výchova, - - -
Štěrbová Martina, Mgr.
bartunkovam@gymkl.cz
septima zeměpis, tělesná výchova úterý, 7:15 - 8:00
Tropková Zdena, Mgr.
tropkovaz@gymkl.cz
----- matematika, fyzika, anglický jazyk středa, 7:15 - 8:00
Uzsáková Drahuše, Mgr.
uzsakovad@gymkl.cz
-----

český jazyk, anglický jazyk,
nyní na MD

- - -
Vajdečková Šárka, Mgr.
vajdeckovas@gymkl.cz
sexta německý jazyk, ruský jazyk, základy společ. věd pátek, 7:15 - 8:00
Vaňasová Radka, PhDr, Bc.
e-mail ???
----- anglický jazyk, český jazyk pondělí, 13:30 - 14:15
Voříšek Jan, Ing.
vorisekj@gymkl.cz
----- chemie
 
středa, 13:45 - 14:30
Votavová Jana, Mgr.
votavovaj@gymkl.cz
4. S sociální politika a odborné předměty SOŠ pondělí, 13:45 - 14:30
Zahálková Michaela, Mgr.
nackovam@gymkl.cz
kvinta český jazyk, anglický jazyk pátek, 7:15 - 8:00
Zach Jan, Mgr.
zachj@gymkl.cz
1. G fyzika pondělí, 13:45 - 14:30
Živnůstka Vojtěch, Mgr.
zivnustkav@gymkl.cz
2. G zeměpis, základy společenských věd úterý, 7:15 - 8:00