#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

EduPage a pošta

Přehled událostí

doprava

Spolupráce s Metropolitní univerzitou

MU

FACEBOOK

Kalendář

Obsah

Archiv událostí

  přehled událostí 2019/2020  
     
více-> 13. 8. Důležité sdělení ředitele školy  
více-> _8. 8. Hledáme kvalifikovaného učitele  
  -------------------------------------------------------------------------------------  
více-> 15. 7. Důležité informace o přihlašování žáků k MZ – Podzim 2020  
(více->) 10. 7. Výsledky 2. kola přijímacího řízení  
(více->) _9. 7. Doporučené učebnice pro GYM a SOŠ na šk. rok 2020-2021  
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  24. 6. - Vyhlášení 2. kola PZ pro 4-leté obory (více->)
   _6. 5. Poznáváme společně - přihlášky na šk. rok 2020/21 (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  22. 5. Upravená kritéria přijímacího řízení na šk.r. 2020-2021 (více->)
 

18. 5. Rozpis ústní části maturity

(více->)
  15. 5. Spolupráce s Metropolitní univerzitou Praha pokračuje i v této době (více->)
  _5. 5. Obědy ze školní kuchyně od 11. 5. 2020 (více->)
  _4. 5. Důležité sdělení pro maturanty (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  27. 4. Pozvánka na virtuální den otevřených dveří (více->)
  22. 4. Poslední sdělení MŠMT k termínu přijímacích zkoušek (více->)
  21. 4. Pomůžete spolužákovi z jiné školy? (více->)
  20. 4. Dotazníkové šetření pro žáky (více->)
  17. 4. Geologická olympiáda (více->)
  _1. 4. Pozvánka do soutěže "České hlavičky" (více->)
  _1. 4. Dotazník o uživatelích sociálních sítí (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 3. Maturitní zkouška 2020 – pokyny k úpravě vydané MŠMT z 27. 3. 2020 (více->)
  23. 3. Odklad přijímacích zkoušek! (více->)
  23. 3. Odklad maturit! (více->)  
  10. 3. Důležité oznámení ředitelky GSOŠ (více->)
  9. 3. Nabízíme kroužek florbalu na GSOŠ! (více->)
  1. -  6. 3. Lyžařský výcvik sekundy (více->)
  2. - 3. 3. Sexta a II.G v Národním divadle a na Metropolitní univerzitě Praha (více->)
  3. 3. Konkursní řízení na pracovní místo ředitelky/ředitele GSOŠ (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  29. 2. POZNÁVÁME SPOLEČNĚ - Bylinky v gastronomii (více->)
  28. 2. Ocenění naší žákyně M. Lacinové (více->)
  28. 2. Národní technické muzeum a Cosmos Discovery (více->)
  26. 2. Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (více->)
  21. 2. Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo, I. a II. kategorie (více->)
  20. 2. YPEF - Young People in European Forests (více->)
  20. 2. Pozvánka na soustředění mladých fyziků a matematiků (více->)
  20. 2. Pozvánka VŠ studium v angličtině (více->)
  20. 2. Pozvánka na hru divadla GSOŠ! (více->)
  18. 2. Soutěž ve finanční gramotnosti - okresní kolo (více->)
  17. 2. Soutěž "Spotřeba pro život" (více->)
  14. 2. Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo, I. a II. kategorie (více->)
  12. 2. Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo, III. kategorie (více->)
  10. 2. Olympiáda v anglickém jazyce (více->)
  10. 2. Odborná exkurze v Psychiatrické léčebně v Petrohradu (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  28. 1. Hodina kódu (více->)
  19. - 24. 1. Lyžařský kurz sexty a 2.G (více->)
  17. 1. Maturita: Jednotné zkušební schéma pro jarní období MZ 2020 (více->)
  16. 1. Exkurze do věznice v Horním Slavkově (více->)
  15. 1. Dějepisná olympiáda (více->)
  14. 1. Projekt - Žít zdravě (více->)
  10. 1. Odb. exkurze do Domova pro osoby se zdr. postižením v Kadani (více->)
  _8. 1. Výsledky dotazníku o kyberšikaně (více->)
  _6. 1. KOMETA 2020 (více->)
  _3. 1. KOMETA 2020 (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  19. 12. Vánoční akademie 2019 (více->)
  18. 12. Školní e-mail a Office 365 do vlastního počítače (více->)
  17. 12. Tercie na projektovém dnu ZŠ Vejprty (více->)
  16. 12. Maturanti v kadaňské nemocnici (více->)
  12. 12. Návštěva divadla v Mostě a poděkování (více->)
  12. 12. Pozvánka na Vánoční akademii GSOŠ (více->)
  10. 12. Drážďany - Muzeum Hygieny (více->)
  _6. 12. Prima ve vánočním Annabergu (více->)
  _4. 12. Srdíčkový den (více->)
  _4. 12. Mikulášská na ZŠ Petlérská, d. p. Havlíčkova (více->)
  _3. 12. Červená stužka (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  29. 11. Maturitní ples IV.G (více->)
  28. 11. Bronzová medaile z mistrovství světa! (více->)
  27. 11. Regionální osmička (více->)
  25. 11. Mezigenerační setkávání (více->)
  23. 11. Maturitní ples třídy 4. S (více->)
  21. 11. Den otevřených dveří a oslava 25. výročí činnosti gymnázia (více->)
  20. 11. Bobřík Informatiky (véce->)
  20. 11. 1.S - exkurze - Chomutov - knihovna a oblastní muzeum (více->)
  18. 11. Projektový den - Před sametovou revolucí II. (více->)
  18. 11. Projektový den - Před sametovou revolucí I. (více->)
  15. 11. Prima v plzeňské Techmánii (více->)
  13. 11. Studenti trénují na projekt „Žít zdravě“ (více->)
  11. 11. Odborná exkurze do Armády spásy (více->)
  _6. 11. STÁVKA odborového svazu pracovníků školství (více->)
  _5. 11. Školní divadlo vás zve na představení... (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  21. - 25. 10. Zájezd do Paříže a Londýna (více->)
  25. 10. Odborná přednáška – Dobrovolnictví (více->)
  18. 10. Sekunda a tercie v Techmánii (více->)
  14. 10. projekt "Culture in a Slide", 12. ročník (více->)
  14. 10. Odborná exkurze – Nemocnice Kadaň s. r. o. (více->)
  11. 10. Techmania Plzeň (více->)
  11. 10. Exkurze - ČNB - septima a III.G (více->)
  10. 10. Nabídka spolupráce s Farmaceutickou fakultou UK (více->)
  _9. 10. Reportáž z Olympijského tréninku (více->)
  _8. 10. Odb. exkurze do DpS a zařízení RADKA z. s. v Kadani (více->)
  _8. 10. Srdíčkový den (více->)
  _1. 10. Dentální hygiena (více->)
  _1. 10. Trénink s olympionikem (více->)
  -------------------------------------------------------------------------------------  
  27. 9. Energetická olympiáda (více->)
  26. 9. Prima - HOP - Hravě o prevenci (více->)
  23. - 24. 9. Podporujeme talenty školy - 8. ročník  (více->)
  23. 9. 1.S - Mezigenerační setkávání (více->)
  18. 9. Geologický kurz - Terra Mineralia Freiberg (více->)
  13. 9. Adaptační program prvních ročníků (více->)
  _7. 9. Zahájení 5. ročníku projektu Poznáváme společně (více->)
  Školní rok 2018 / 2019  
  27. 6. Sportovní den GSOŠ (více->)
  26. 6. Prima a sekunda na výletě (více->)
  26. 6. Andělé ve škole (více->)
  25. 6. - 26. 6. Třídní výlet sexty (více->)
  25. 6. Třídní výlet tercie a 1.G - zábavní park Belantis v Lipsku (více->)
  25. 6. 1. S a 2. S na výletě (více->)
  25. 6. Prima na návštěvě u starosty a u městské policie (více->)
  25. 6. Třídní výlet 3. S (více->)
  24. 6. - 26. 6. Vodácký kurz (více->)
  24. 6. Sexta a 2.G v kadaňském K-centru (více->)
  24. 6. prima a sekunda na výletě v zoo (více->)
  24. 6. Kvinta na výletě (více->)
  19. 6. - 21. 6. Třídní výlet II.G (více->)
  19. 6. Poznáváme společně - slavnostní zakončení (více->)
  17. 6. YPEF - národní kolo (více->)
  17. 6. M. Dvořáková, mistryně České republiky tanečních formací 2019 (více->)
  14. 6. První vlaštovka z Čech (více->)
  11. 6. Mladý záchranář - krajské kolo (více->)
  _7. 6. Exkurze do kojeneckého ústavu v Mostě (více->)
  _6. 6. Mini Globe Games (více->)
  _5. 6. Herní doploedne pro žáky ZŠ Petlérská, detaš.prac.... (více->)
  _5. 6. Exkurze do azylového domu Naděje (více->)
  _5. 6. Biologie v praxi - prima a stromy (více->)
  _4. 6. První pomoc na ZŠ Krátká (více->)
  _4. 6. Tercie v porcelánce (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 5. Protidrogový vlak (více->)
  30. 5. Prima na exkurzi v porcelánce (více->)
  30. 5. Źáci 4. G skončili maturitní týden (více->)
  28. 5. Zdravotníci z kvarty váleli v Jablonci nad Jizerou  (více->)
  28. 5. Prima a sekunda v Národním muzeu v Praze (více->)
  28. 5. Pythagoriada (více->)
  27. 5. Mladý záchranář (více->)
  27. 5. Slavnostní zahájení profilové části MZ 4. G (více->)
  24. - 25. 5. Mezinárodní kolo matematické soutěže Adama Riese  (více->)
  24. 5. Žáci 4. S odmaturovali (více->)
  23. 5. Olympiáda Aj - národní kolo (více->)
  23. 5. Žáci oktávy odmaturovali (více->)
  23. 5. Výsledky soutěže Scratch Cup mladších žáků (více->)
  20. 5. Slavnostní zahájení profilové části MZ 2019 oktávy a 4.S (více->)
  16. 5. Česko vesluje - finále v Račicích (více->)
  16. 5. Poslední návštěva v DpS Kadaň v tomto šk.roce (více->)
  16. 5. Soutěž hlídek mladých zdravotníků (více->)
  16. 5. YPEF Žlutice (více->)
  11. 5. Poznáváme společně - zakončení kurzu němčiny (více->)
  _9. - 10. 5. Sexta v Berlíně (více->)
  _9. 5. kurz Kódování pro holky (více->)
  _4. 5. Poznáváme společně - exkurze na Statek Bernard (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 4. Olympiáda Nj - národní kolo (více->)
  30. 4. Z průběhu Majálesu 2019 (více->)
  29. 4. Pozvánka na Pochod smíření (více->)
  26. 6. Poslední zvonění (více->)
  24. 4. 2.G v kadaňské nemocnici (více->)
  16. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo kategorie C (více->)
  16. 4. Ondra vybojoval v krajské Office Aréně 3. místo! (více->)
  15. 4. Divadlo Na Fidlovačce a Muzeum smyslů (více->)
  11. 4. Matematický klokan - okresní statistiky (více->)
  10. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo kategorie D (více->)
  _9. 4. Úspěch v matematické olympiádě (více->)
  _8. 4. Geologická olympiáda - krajské kolo  (více->)
  _5. 4. Biologická olympiáda - krajské kolo kategorie B (více->)
  _5. 4. Velký úspěch v krajském kole Prezentiády (více->)
  _2. 4. Tercie na taneční soutěži (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  29. 3. Biologická olympiáda - kategorie A (více->)
  28. 3. Úspěch v matematické soutěži A.Riese (více->)
  27. 3. Dějepisná soutěž studentů gymnázií (více->)
  26. 3. Srdíčkový den 1.S (více->)
  25. 3. Sexta na městském úřadě (více->)
  22. 3. Matematický klokan (více->)
  22. 3. 3. S a 4.S na exkurzi v Kladrubech (více->)
  22. 3. Divadelní představení v Marienbergu - Exodus  (více->)
  21. 3. Olympiáda Aj - krajské kolo (více->)
  20. 3. Krajské kolo zeměpisné olympiády (více->)
  20. 3. Odb. exkurze na ZŠ Petlerská, detaš. pracoviště Havlíčkova v Kl.n.O. (více->)
  20. 3. Olympiáda Nj - krajské kolo (více->)
  _8. 3. Medailová jízda Marka Doudy (více->)
  _6. 3. Policie v akci (více->)
  _5. 3. Odborná exkurze žáků SOŠ (více->)
  _1. 3. prima a sekunda v České televizi (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  26. 2. Soutěž v resuscitaci (více->)
  20. 2. Exkurze do Drážďan (více->)
  20. 2. Okresní kolo zeměpisné olympiády (více->)
  19. 2. YPEF - místní kolo (více->)
            Pořádáme soutěž v resuscitaci (více->)
            Ohlédnutí za sněhem a výstavou "Pocta rodu Brokofů" (více->)
  15. 2. Olympiáda v anglickém jazyce (více->)
  _8. 2. Krajské kolo KB Florbal Challenge - dívky (více->)
  _8. 2. Olympiáda v německém jazyce (více->)
  _7. 2. Lyžařský kurz sexty a 2.G (více->)
  _6. 2. Úspěch v olympiádě v něm.jazyce v Chomutově (více->)
  _6. 2. Odborná exkurze do Psychiatrické léčebny v Petrohradu (více->)
  _5. 2. Kvinta v nahrávacím studiu (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  17. 1. Dusíková show (více->)
  16. 1. Účast v okresním kole dějepisné olympiády (více->)
  12. 1. Lyžařský kurz sekundy (více->)
  11. 1. Maturitní ples oktávy (více->)
  _8. 1. První ročník Tříkrálové sbírky (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  21. 12. Vánoční akademie 2018 (více->)