#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

EduPage

Přehled událostí

doprava

Spolupráce s Metropolitní univerzitou

MU

FACEBOOK

Kalendář

Obsah

Archiv událostí

  Školní rok 2018 / 2019  
  27. 6. Sportovní den GSOŠ (více->)
  26. 6. Prima a sekunda na výletě (více->)
  26. 6. Andělé ve škole (více->)
  25. 6. - 26. 6. Třídní výlet sexty (více->)
  25. 6. Třídní výlet tercie a 1.G - zábavní park Belantis v Lipsku (více->)
  25. 6. 1. S a 2. S na výletě (více->)
  25. 6. Prima na návštěvě u starosty a u městské policie (více->)
  25. 6. Třídní výlet 3. S (více->)
  24. 6. - 26. 6. Vodácký kurz (více->)
  24. 6. Sexta a 2.G v kadaňském K-centru (více->)
  24. 6. prima a sekunda na výletě v zoo (více->)
  24. 6. Kvinta na výletě (více->)
  24. 6. Důležitá zpráva z pedagogické rady pro nehodnocené žáky (více->)
  21. 6. Poznáváme společně - přihláška a přehled kurzů ročníku 2019/2020 (více->)
  19. 6. - 21. 6. Třídní výlet II.G (více->)
  19. 6. Poznáváme společně - slavnostní zakončení (více->)
  17. 6. YPEF - národní kolo (více->)
  17. 6. M. Dvořáková, mistryně České republiky tanečních formací 2019 (více->)
  14. 6. První vlaštovka z Čech (více->)
  14. 6. Doporučené učebnice pro šk. rok 2019-2020 (více->)
  11. 6. Mladý záchranář - krajské kolo (více->)
  _7. 6. Exkurze do kojeneckého ústavu v Mostě (více->)
  _6. 6. Mini Globe Games (více->)
  _6. 6. Přihlášení k podzimnímu termínu maturity (více->)
  _5. 6. Herní doploedne pro žáky ZŠ Petlérská, detaš.prac.... (více->)
  _5. 6. Exkurze do azylového domu Naděje (více->)
  _5. 6. Biologie v praxi - prima a stromy (více->)
  _4. 6. První pomoc na ZŠ Krátká (více->)
  _4. 6. Tercie v porcelánce (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 5. Protidrogový vlak (více->)
  30. 5. Prima na exkurzi v porcelánce (více->)
  30. 5. Źáci 4. G skončili maturitní týden (více->)
  28. 5. Zdravotníci z kvarty váleli v Jablonci nad Jizerou  (více->)
  28. 5. Prima a sekunda v Národním muzeu v Praze (více->)
  28. 5. Pythagoriada (více->)
  27. 5. Mladý záchranář (více->)
  27. 5. Slavnostní zahájení profilové části MZ 4. G (více->)
  25.5. Výsledky druhého kola přijímacího řízení květen 2019 (více->)
  24. - 25. 5. Mezinárodní kolo matematické soutěže Adama Riese  (více->)
  24. 5. Žáci 4. S odmaturovali (více->)
  23. 5. Olympiáda Aj - národní kolo (více->)
  23. 5. Žáci oktávy odmaturovali (více->)
  23. 5. Výsledky soutěže Scratch Cup mladších žáků (více->)
  20. 5. Slavnostní zahájení profilové části MZ 2019 oktávy a 4.S (více->)
  16. 5. Česko vesluje - finále v Račicích (více->)
  16. 5. Poslední návštěva v DpS Kadaň v tomto šk.roce (více->)
  16. 5. Soutěž hlídek mladých zdravotníků (více->)
  16. 5. YPEF Žlutice (více->)
  15. 5. Vzdělání pro zítřek (více->)
  14. 5. Fotografická soutěž pro žáky (více->)
  13. 5. Termíny profilové zkoušky žáků oktávy (skončeno 23. 5. 2019) (více->)
  13. 5. Termíny profilové zkoušky žáků 4. S (skončeno 24. 5. 2019) (více->)
  13. 5. Termíny profilové zkoušky žáků 4. G (skončeno 30. 5. 2019) (více->)
  11. 5. Poznáváme společně - zakončení kurzu němčiny (více->)
  10. 5. Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení (více->)
  _9. 5. Letní škola filosofie Aletheia (více->)
  _9. - 10. 5. Sexta v Berlíně (více->)
  _9. 5. kurz Kódování pro holky (více->)
  _6. 5. soutěž Kraje pro bezpečný internet (více->)
  _4. 5. Poznáváme společně - exkurze na Statek Bernard (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 4. Olympiáda Nj - národní kolo (více->)
  30. 4. Z průběhu Majálesu 2019 (více->)
  29. 4. Výsledky přijímacího řízení - termín duben 2019 (více->)
  29. 4. Pozvánka na Pochod smíření (více->)
  26. 6. Poslední zvonění (více->)
  24. 4. 2.G v kadaňské nemocnici (více->)
  16. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo kategorie C (více->)
  16. 4. Ondra vybojoval v krajské Office Aréně 3. místo! (více->)
  15. 4. Divadlo Na Fidlovačce a Muzeum smyslů (více->)
  11. 4. Matematický klokan - okresní statistiky (více->)
  11. 4. Ředitelské volno (více->)
  10. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo kategorie D (více->)
  _9. 4. Úspěch v matematické olympiádě (více->)
  _8. 4. Geologická olympiáda - krajské kolo  (více->)
  _8. 4. Pozvánka na soutěž o NATO (více->)
  _5. 4. Biologická olympiáda - krajské kolo kategorie B (více->)
  _5. 4. Velký úspěch v krajském kole Prezentiády (více->)
  _2. 4. Jazykové studium pro maturanty (více->)
  _2. 4. Tercie na taneční soutěži (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  29. 3. Biologická olympiáda - kategorie A (více->)
  28. 3. Úspěch v matematické soutěži A.Riese (více->)
  27. 3. Letní škola historie (více->)
  27. 3. Vyzkoušejte si pozici GŘ (více->)
  27. 3. Dějepisná soutěž studentů gymnázií (více->)
  26. 3. Srdíčkový den 1.S (více->)
  25. 3. Sexta na městském úřadě (více->)
  22. 3. Matematický klokan (více->)
  22. 3. 3. S a 4.S na exkurzi v Kladrubech (více->)
  22. 3. Divadelní představení v Marienbergu - Exodus  (více->)
  21. 3. Olympiáda Aj - krajské kolo (více->)
  20. 3. Krajské kolo zeměpisné olympiády (více->)
  20. 3. Odb. exkurze na ZŠ Petlerská, detaš. pracoviště Havlíčkova v Kl.n.O. (více->)
  20. 3. Olympiáda Nj - krajské kolo (více->)
  _8. 3. Medailová jízda Marka Doudy (více->)
  _6. 3. Policie v akci (více->)
  _5. 3. Odborná exkurze žáků SOŠ (více->)
  _1. 3. prima a sekunda v České televizi (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  26. 2. Soutěž v resuscitaci (více->)
  20. 2. Exkurze do Drážďan (více->)
  20. 2. Okresní kolo zeměpisné olympiády (více->)
  19. 2. YPEF - místní kolo (více->)
            Pořádáme soutěž v resuscitaci (více->)
            Ohlédnutí za sněhem a výstavou "Pocta rodu Brokofů" (více->)
  15. 2. Olympiáda v anglickém jazyce (více->)
  13. 2. Podrobné jednotné zkuš. schéma pro jarní zkuš. období MZ v r. 2019 (více->)
  _8. 2. Krajské kolo KB Florbal Challenge - dívky (více->)
  _8. 2. Olympiáda v německém jazyce (více->)
  _7. 2. Lyžařský kurz sexty a 2.G (více->)
  _7. 2. Vysoká škola zdravotnická v Praze - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (více->)
  _6. 2. Úspěch v olympiádě v něm.jazyce v Chomutově (více->)
  _6. 2. Odborná exkurze do Psychiatrické léčebny v Petrohradu (více->)
  _5. 2. Den otevřených dveří Farmaceutické fakulty UK v Bratislavě (více->)
  _5. 2. Večer otevřených dveří Fakulty aplikovaných věd ZčU Plzeň (více->)
  _5. 2. Kvinta v nahrávacím studiu (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  29. 1. Den otevřených dveří na ČVUT (více->)
  29. 1. Soutěž Wings fo Future (více->)
  27. 1. nová videa o akcích školy na YOUTUBE (více->)
  25. 1. SOUTĚŽ "Lidice pro 21. století" (více->)
  24. 1. Veliká pěvecká akce pro všechny studenty (více->)
  22. 1. - 24.1. Veletrh vzdělávání Gaudeamus (více->)
  17. 1. Dusíková show (více->)
  17. 1. Kroužek francouzštiny pokračuje... (více->)
  17. 1. Den otevřených dveří na FF UJEP Ústí n.L. (více->)
  17. 1. Den otevřených dveří na TU Liberec (více->)
  16. 1. Účast v okresním kole dějepisné olympiády (více->)
  12. 1. Lyžařský kurz sekundy (více->)
  11. 1. Maturitní ples oktávy (více->)
  _8. 1. Den otevřených dveří Filosofické fakulty UK v Praze (více->)
  _8. 1. První ročník Tříkrálové sbírky (více->)
  _7. 1. Jazyková soutěž "Bystré hlavy" (více->)
  _7. 1. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám (více->)
  _6. 1. KOMETA 2019 (více->)
  _4. 1. Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty v Praze (více->)
  _4. 1. Den otevřených dveří Západočeské univerzity v Plzni (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  21. 12. Vánoční akademie (více->)
  17. 12. Den ochrany člověka za mimořádných událostí (více->)
  14. 12. Hodina kódu (více->)
  14. 12. Adventní Vídeň (více->)
  14. 12. Exkurze věznice Horní Slavkov (více->)
  12. 12. Návštěva Evropského parlamentu (více->)
  10. 12. Vzhůru do Francie! (více->)
  10. 12. Den První pomoci (více->)
  _8. 12. Adventní návštěva partnerské školy v Großrückerswalde (více->)
  _6. 12. Exkurze na VŠFS v Karlových Varech (více->)
  _5. 12. Prima zdobí vánoční stromek (více->)
  _5. 12. Mikulášská nadílka na ZŠ Petlérská, detaš. pracoviště Havlíčkova (více->)
  _4. 12. Srdíčkový den (více->)
  _3. 12. Vyjádření k žádosti seniorů o financování semináře Svět počítačů (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  30. 11. Tercie a kvarta v Národním muzeu (více->)
  30. 11. Světový den boje proti AIDS (více->)
  27. 11. Den otevřených dveří (více->)
  24. 11. Na festivalu francouzského filmu (více->)
  16. 11. KB Florbal Challenge - chlapci (více->)
  16. 11. Florbal SŠ - dívky (více->)
  15. 11. Projekt žáků SOŠ "Žít zdravě" (více->)
  14. 11. Vážené bioložky a biologové, nadšenkyně a nadšenci vědy! (více->)
  13. 11. Proběhla přednáška pro rodiče (více->)
  13. 11. Den otevřených dveří na fakultě biomedicíny ČVUT (více->)
  13. 11. Studentská soutěž o iPhone SE (více->)
  13. 11. Pozvání na historickou soutěž EUSTORY (více->)
  13. 11. Třídní schůzky (více->)
  12. 11. Odborná exkurze v Armádě spásy v K. Varech (více->)
  10. 11. Národní potravinová sbírka (více->)
  _9. 11. Korespondenční seminář MoRoUS (více->)
  _9. 11. Soutěž "Wings fo Future" (více->)
  _8. 11. Nácvik "andělského kroku" (více->)
  _8. 11. Exkurze do K-centra a OSPOD Kadaň (více->)
  _8. 11. Vědecké stáže pro studenty středních škol! (více->)
  _6. 11. - 7. 11. Výstava vzdělávání (více->)
  _7. 11. Podporujeme výuku přírodovědných předmětů (více->)
  _6. 11. Úspěch v historické soutěži "Regionální osmička" (více->)
  _2. 11. Projekt Zanilké Obce Mikulovice a Vernéřov (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  31. 10. Termíny konání pís.prací SMZ - jaro 2019 (více->)
  31. 10. Novela vyhlášky č177/2009 Sb. - konání MZ v r. 2019 (více->)
  26. 10. 2. S na exkurzi v Chomutově (více->)
  25. 10. Pozvánka na interaktivní seminář (více->)
  25. 10. Na pomoc řešitelům matematických olympiád (více->)
  20. 10. Obnovená premiéra divadelní hry Jitřenka (více->)
  19. 10. Exkurze do Jedličkova ústavu (více->)
  18. 10. Odborná přednáška na téma Dobrovolnictví (více->)
  17. 10. Pozvánka na školní divadelní hru Jitřenka (více->)
  15. - 16. 10.  11. ročník projektu Culture in a slide (více->)
  12. 10. Odpoledne s první pomocí (více->)
  12. 10. Odborná exkurze 4. S do Nemocnice Kadaň s. r. o. (více->)
  11.10.  Projekt CESTA (více->)
  10. 10. Exkurze do okresní knihovny (více->)
  _9. 10. Odborná exkurze 3. S (více->)
  _5. 10. Pozvánka na křest knihy (více->)
  _4. 10. Nabídka kroužků angličtiny s externistou (více->)
  _4. 10. Pozvánka na "Open Competition..." (více->)
  _4. 10. Dodatek pro zájemce o kurz francouzského jazyka (více->)
  _3. 10. Pozvánka na Badatelský víkendový seminář (více->)
  _2. 10. Pozvánka na Noc vědců (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  20. 9. Srdíčkový den (více->)
  18. 9. - 19. 9. Podporujeme talenty školy  (více->)
  17. 9. - 21. 9. Geologický kurz (více->)
  20. 9. 1.S v DpS Kadaň (více->)
  14. 9. Adaptační kurz 1.S a 2.S (více->)
  14. 9. Maturita 2019 - důležitá data pro GSOŠ (více->)
  14. 9. Úspěšný absolvent kurzu CTM Online je z kvarty (více->)
  _8. 9. Zahájili jsme 4. ročník projektu „Poznáváme společně“ (více->)
  _7. 9. Nepovinný kurz francouzštiny (více->)
  _7. 9. Pozvánka na výstavu - Osudové osmičky (více->)
  _7. 9. Informace k výsledkům MZ v podzimním termínu 2018 (více->)
  _6. 9. Adaptační kurz primy (více->)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------  
  27. 08. Harmonogram podzimního termínu MZ 2018 (4.S, 4.G, oktáva) (více->)
     
  Školní rok 2017/2018  
  29. 6. přihlášky do projektu "Poznáváme společně" (více->)
  28. 6. Sportovní den (více->)
            Vodácký kurz (více->)
            Třídní výlet tercie na Statek Bernard (více->)
  26. 6. Třídní výlet sekundy a kvarty - Freizeitpark Plohn (více->)
  26. 6. Kvinta - Jump Ústí (více->)
  26. 6. Výlet 1.S do Karlových Varů (více->)
  25. 6. Sexta v Ústí (více->)
  25. 6. Úžasný třídní výlet 2.S (více->)
  22. 6. 50 m do prázdnin (více->)
  18. 6. Dva důležité dokumenty k maturitní zkoušce - podzim 2018 (více->)
  18. 6. Předávání CERTIFIKÁTŮ v rámci projektu „POZNÁVÁME SPOLEČNĚ“ (více->)
  13. - 14. 6. Národní kolo YPEF (více->)
  13. 6. Přednáška na téma Handicapované dítě v rodině (více->)
  12. 6. Krajské kolo Mladých záchranářů v Teplicích na Doubravce (více->)
    8. 6. Krajské kolo Soutěže hlídek mladých zdravotníků - Teplice (více->)
    7. 6. Odborná přednáška Činnost speciálních center Praha (více->)
    6. 6. Kvinta a výtvarná výchova v zámeckém parku (více->)
    5. 6. 2. G v kadaňském K-CENTRU (více->)
    4. 6. Herní dopoledne pro žáky ze ZŠ Petlerská - Havlíčkova (více->)
    1. 6. Velký úspěch M.Dvořákové v tanečním mistrovství ČR (více->)
    1. 6. Doporučené učebnice pro šk.rok 2018-2019 (více->)
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  28. 5. Okresní kolo Pythágoriády (více->)
  25. 5. HOP aneb hravě o prevenci (více->)
  25. 5. Fotky z Majálesu

(více->)

  25. 5. Krajské kolo Biologické olympiády kategorie D (více->)
  24. 5. Mini Globe Games (více->)
  23. 5. Poslední maturanti (více->)
  22. 5. 4. G a 4. S pokračují v maturitě (více->)
  21. 5. Důležité informace o GDPR (více->)
  21. 5. Slavnostní zahájení maturity 4. S (více->)
  21. 5. Slavnostní zahájení maturity 4. G (více->)
  21. 5. Rozvrh ústních maturitních zkoušek od 21.5. do 23.5. (více->)
  18. 5. Třetí den maturit - oktáva (více->)
  18. 5. Sbírka pro Elenku Růžičkovou (více->)
  17. 5. Exkurze - ZOO a botanická zahrada Praha

(více->)

  17. 5. Komunitní den (více->)
  17. 5. Druhý den maturit - oktáva (více->)
  16. 5. - 18. 5. Preventivní aktivity (více->)
  16. 5. Slavnostní zahájení maturit - oktáva (více->)
  15. 5. Mladý záchranář (více->)
  14. 5. Sázíme stromy (více->)
  10. 5. Česko vesluje - finále v Račicích (více->)
            Prima ve Vikleticích (více->)
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  29. 4. Biologická olympiáda kategorie C (více->)
  27. 4. Poděkování organizátorům Majálesu + první sada fotek (více->)
  26. 4. Soutěž hlídek mladých zdravotníků (více->)
  27. 4. Výsledky přijímacího řízení pro škol. rok 2018-2019 (více->)
  24. 4. Nová knižnička (více->)
  25. 4. Spolupráce se ZŠ Krátká – Ochrana člověka za mimořádných událostí (více->)
  18. 4. YPEF Žlutice (více->)
  18. 4. soutěž ScratchCup 2018 (více->)
  18. 4. Česko vesluje (více->)
  13. 4. Nabídka povinně volitelných předmětů (seminářů) ve
          3. a 4. roč. gymnázia pro šk. rok 2018-19
(více->)
  13. 4. K termínům společ. části MZ 2018 (více->)
 

12. 4. Okresní kolo biologické olympiády kategorie D

(více->)
  10. 4. Úspěch v krajském kole PREZENTIÁDY (více->)
    9. 4. Krajské kolo Geologické olympiády (více->)
    9. - 10. 4. Praktická maturitní zkouška na SOŠ (více->)
    6. 4. Exkurze Praha (více->)
    4. 4. Kvinta na výstavě (více->)
    3. 4. Přednáška "Kapka 97" (více-)
    3. 4. Přednáška "Probační a mediační služba" (více-)
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  28. 3. Certifikát za aktivní účast v Srdíčkovém dni (více->)
  28. 3. Krajské kolo zeměpisné olympiády (více->)
  26. 3. Podrobné schéma (JZS) pro jarní zkuš. období MZ 2018 (více->)
  26. 3. Krajské finále ve sportovní gymnastice (více->)
  22. 3. 2. S na odborné exkurzi (více->)
  19. 3. Srdíčkový den 1.S (více->)
  16. 3. Matematický klokan (více->)
  15. 3. Odborná exkurze do Kojeneckého ústavu v Mostě (více->)
    8. 3. Vlajka pro Tibet (více->)
    1. 3. Poděkování starosty Klášterece nad Ohří (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  23. 2. České "klášterecké" osmičky - Únor 1948 (více->)
  22. 2. Nabízíme přírodovědně technický kroužek (více->)
  22. 2. Okresní kolo zeměpisné olympiády (více->)
  21. 2. Klášterecké Ostře sledované vlaky (více->)
  20. 2. Návštěva věznice Všehrdy (více->)
  16. 2. Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce (více->)
  15. 2. Odborná exkurze v Psychiatrické léčebně Petrohrad (více->)
  _9. 2. Okresní kolo olympiády v německém jazyce (více->)
  _8. 2. odborná přednáška "Roboti v akci" (více->)
  _7. 2. Soutěž YPEF - Young People in European Forests (více->)
  _7. 2. Školní kolo biologické olympiády (více->)
  _7. 2. Gentleman mezi žáky (více->)
  _6. 2. soutěž "TALENT ROKU 2018" začala... (více->)
  _5. 2. Nabídka k pomaturitnímu studiu na ČVUT (více->)
  _5. 2. Nabídka k pomaturitnímu studiu (více->)
  _5. 2. Úspěch v okresním kole geologické olympiády (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - -
  30. 1. Úspěch v okresním kole soutěže v něm. jazyce (více->)
  29. 1. Lyžařský kurz sexty a II.G (více->)
  26. 1. Nabízíme nepovinný kurz francouzštiny (více->)
  18. 1. Den otevřených dveří 18.1.2018 (více->)
  16. 1. Vítěz okresního kola dějepisné olympiády (více->)
  15. 1. Krajské finále florbalu dívek (více->)
  12. 1. Lyžařský kurz sekundy (více->)
  12. 1. Odborná exkurze do DPOZP Kadaň (více->)
  10. 1. Úspěch v soutěži BEST IN ENGLISH (více->)
  09. 1. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám (více->)
  09. 1. Na týden vysokoškolákem! (více->)
  06. 1. Akce Klášterecká kometa 2018 (více->)
  06. 1. Novoroční turnaj ve stolním tenise (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  22.12. Vánoční akademie 2017 (více->)
  18.12. Fyzika hrou (dlouhodobý projekt) (více->)
  15.12. Magická škola (více->)
  15.12. Den prevence (více->)
  15.12. Nácvik pochodu andělů (více->)
  12.12. Studentské prezidentské volby (více->)
  _9.12. Návštěva v Grossrückerswalde (více->)
  _7.12. Okresní turnaj ve florbale (více->)
  _7.12. Prezentace projektu Žít zdravě (více->)
  _7.12. Kvinta a 1.S v adventním Annabergu (více->)
  _6.12. Srdíčkový den (více->)
  _5.12. na Mikuláše v Drážďanech (více->)
  _4.12. Mikulášská nadílka na ZŠ Petlérská (více->)
  _1.12. 2.S v akci Červená stužka (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  27.11. Bronzový Hejtmanův pohár pro GSOŠ (více->)
  24.11. Příběhy bezpráví - Jeden svět na školách (více->)
  23.11. Důležité upozornění pro maturanty! (více->)
  22.11. Kvinta v Okresní knihovně (více->)
  17.11. Odborná exkurze do K-centra v Chomutově (více->)
  15.11. Stříbro ve florbale dívek (více->)
  13.11. První ročníky v divadle (více->)
  11.11. Slavíme Den válečných veteránů (více->)
  _9.11. Odborná exkurze v Armádě spásy v K. Varech (více->)
  _2.11. Exkurze do pevnosti Terezín (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  31.10. Dopis děkana ČVUT naší škole (více->)
  31.10. Jarní termíny MZ pro maturanty (více->)
  31.10. Přírodovědný klokan - okresní kolo (více->)
  31.10. Projekt HOP (více->)
  29.10. Nedělní vichřice poškodila... (více->)
  25.10. Podpora výuky českého jazyka (více->)
  25.10. Pozvánka na studentskou konferenci (více->)
  25.10. 6. roč.projektu "Podporujeme talenty" (více->)
  25.10. Úspěch v okresním kole Přírodovědného klokana (více->)
  24.10. Žáci ve světě výpočetní techniky (více->)
  24.10. SOŠ dala nový klip na YouTube (více->)
  19.10. Odborná exkurze 4.S v Nemocnici Kadaň (více->)
  13.10. Exkurze 4. S do ČNB (více->)
  12.10. Odborná přednáška o dobrovolnictví (více->)
  11.10. Velký sportovní úspěch (více->)
  11.10. Výsledky soutěže Přírodovědný klokan (více->)
  11.10. Napiš a můžeš vyhrát (více->)
  9.-10.10.  10. ročník projektu "Culture a Slide" (více->)
  10.10. Sportovní úspěch T. Bernáška (více->)
  _9.10. Poděkování nadace Život dětem (více->)
  _5.10. 1. S v MÚSS Klášterec n.O. (více->)
  _3.10. Studentské volby (více->)
  _3.10. Odborná exkurze do DpS a Radka a.s. (více->)
   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
  26.9. Přednáška o nemoci AIDS, ... (více->)
  25.9. Nabídka zájmových kroužků a kurzů (více->)
  19.9. Exkurze v mineralogickém muzeu (více->)
  19.9. Srdíčkový den 3. S  (více->)
  15.9. Adaptační zájezd 1. G (více->)
  15.9. Anglie plná zábavy 11.9. - 15.9.2017 (více->)
  14.9. Přednáška na téma „Autorské právo“ (více->)
  14.9. 3. kolo přijím.řízení na šk. rok 2017-2018 (více->)
  11.9. nabídka online studijních kurzů (více->)
  _6.9. Klášterecké pohádkování (více->)